SanaL ForuM

Sanal Forum Gencliğin Forumu

AnasayfaPortalliGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Tüp mide ameliyatı sonrası yaşadıklarım Merhaba. Bir arkadaşımın adına bu yazıyı paylaşıyorum, bilginiz olsun Ben Ferhat Cihan. 175 boyum var ve 110 kiloydum. 13 aralıkta doktor Hasan Erdem öncülüğünde tüp mide ameliyatı oldum. 50. Günümde 89 kiloya kad

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
nullsix
Üye
Üye

Erkek
Hobi : pc

MesajKonu: Tüp mide ameliyatı sonrası yaşadıklarım Merhaba. Bir arkadaşımın adına bu yazıyı paylaşıyorum, bilginiz olsun Ben Ferhat Cihan. 175 boyum var ve 110 kiloydum. 13 aralıkta doktor Hasan Erdem öncülüğünde tüp mide ameliyatı oldum. 50. Günümde 89 kiloya kad   Çarş. Şub. 01, 2017 10:41 pm

Tüp mide ameliyatı sonrası yaşadıklarım

Merhaba. Bir arkadaşımın adına bu yazıyı paylaşıyorum, bilginiz olsun

Ben Ferhat Cihan. 175 boyum var ve 110 kiloydum. 13 aralıkta doktor Hasan Erdem öncülüğünde tüp mide ameliyatı oldum. 50. Günümde 89 kiloya kadar düştüm. Astım, uyku apnesi sorunlarım hızla iyileşti ve artık geceleri hiç olmadığı kadar huzurlu uyuyorum. Hayatımı değiştiren hasan hocama teşekkürler.

Tüp mide ameliyatı hakkında bilgiler öğrenmek isteyenler, hiç tereddüt etmeden istanbulobezitecerrahisi.com adresine giriş yapabilir.
Kullanıcı profilini gör

Tüp mide ameliyatı sonrası yaşadıklarım Merhaba. Bir arkadaşımın adına bu yazıyı paylaşıyorum, bilginiz olsun Ben Ferhat Cihan. 175 boyum var ve 110 kiloydum. 13 aralıkta doktor Hasan Erdem öncülüğünde tüp mide ameliyatı oldum. 50. Günümde 89 kiloya kad
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DüĞüN HaZıRLıKLaRı
» One Piece bölüm 460
» Kahretsin!!!
» sol beyin mi sağ beyin mi
» Bleach 281 Tr Türkçe Altyazılı